Promocje

Mieszkanie A4.3
Najlepsze

Mieszkanie dwupokojowe w idealnej lokalizacji, przy samym deptaku ul. Piotrkowskiej, blisko dworca Łódź Fabryczna i ul. Zachodniej. Zarówno lokalizację jak i wyjątkową urodę świeżo zrewitalizowanej kamienicy oraz wyjątkowego podwórka z basenami, doceniają osoby poszukające mieszkania do wynajęcia. W naszej inwestycji praktycznie nie ma pustostanów, wszystkie oferty znikają wkrótce po pojawieniu się na rynku. Oferujemy lokal prawie wykończony, z dwoma niezależnymi pokojami w których może mieszkać nawet 5 osób. Ładna łazienka z prysznicem, spora jasna kuchnia, miejsce na dużą pralkę, południowa wystawa okien, pięknie odnowione i wyeksponowane belki stropowe, okna w ścianie szczytowej i połaciowe – mieszkanie ma wszystko czego oczekują potencjalni najemcy. Uwaga, jedno z ostatnich dostępnych mieszkań w tej lokalizacji!

  • 324 900 zł
  • 37,99 m2
Rzut mieszkania
Mieszkanie A4.12
Przytulne

Urocze, jednopokojowe mieszkanie na poddaszu zrewitalizowanej, secesyjnej kamienicy. Idealne jako mieszkanie studenckie albo na najem krótkoterminowy. Łagodna kolorystyka kolory wnętrza i zielone florystyczne akcenty w łazience sprawiają, że mieszkanie jest nowoczesne i przytulne. Wyeksponowane oryginalne belki stropowe i na jednej ze ścian, widok ponad dachami na zachodzące słońce, doświetlenie dwoma oknami, wszystko to sprawia, że jest to jedno z najatrakcyjniejszych mieszkań w naszej ofercie. Lokal jest częściowo wykończony, po stronie nabywcy pozostaje jego umeblowanie.

  • 199 900 zł
  • 19,65 m2
Rzut mieszkania
Mieszkanie A4.14
3 strony świata

Mieszkanie na czwartym piętrze pięknej, wyremontowanej kamienicy, z widokiem na 3 strony świata, w tym na ul. Piotrkowską i dachy Łodzi oraz na najpiękniejsze łódzkie podwórko. 3 strony świata, 4 pokoje, 9 łóżek i nawet 7 tys. dochodu miesięcznie! Mieszkanie, którego zakup szybko się zwróci. Idealne dla studentów, pracowników albo dla dużych grup przy najmie krótkoterminowym. Niezależne pokoje 1, 2 i 3 osobowe, z możliwością postawienia szaf i innych mebli niezbędnych do wygodnego mieszkania. Dla komfortu większej ilości osób przewidzieliśmy 2 toalety (jedna w łazience, jedna osobno), kuchnię, kącik jadalny, miejsce pralkę, dużą lodówkę i głęboką szafę w przedpokoju. Każdy centymetr powierzchni został maksymalnie wykorzystany. Przy czym celowo nie projektowaliśmy dużej przestrzeni wspólnej, uniemożliwia to organizowaniu imprez i zapobiega potencjalnej dewastacji lokalu. Wszystkie pokoje mają okna w ścianie szczytowej i okna połaciowe. Starannie odnowione i wyeksponowane belki stropowe i skosy – od 190 do290 cm, nadają mieszkaniu poszukiwanego strychowego charakteru a neutralne kolory z kropla niebieskiego wpasują się w gust każdego mieszkańca. Wyjątkowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji, przy samym deptaku i blisko dworca Łódź Fabryczna a docelowo także 300 m od przystanku Łódź Śródmieście drążonego obecnie „małego metra”.

  • 439 900 zł
  • 63,20 m2
Rzut mieszkania
Kontakt

Zadzwoń: +48 796 800 178 | Napisz: piotrkowska37@odnova.pl